phone+420 777 186 637

Recenze náplní PrintLine

Recenze zákníků portálu Heureka.cz

recenze.jpg

Recenze od našich zákazníků.

Díky dobrému poměru ceny a kvality nepřemýšlíme o změně dodavatele,jelikož jsou Tonery PrintLine v této kategorii zatím asi nejlepší a nejvýhodnější. Alespoň v porovnání s předchozími dodavateli.

Jiří Fiala

IT oddělení

MERKUR CASINO a.s.

 

Spotřební materiál PrintLine odebíráme již přes dva roky. Jsme spokojeni s kvalitou dodávaného sortimentu, rychlostí dodávek a dárky, které vždy potěší. Značku PrintLine můžeme doporučit firemním zákazníkům, tak koncovým uživatelům

Jana Vojáčková - asistentka účetní

MAKA THERM CZ s.r.o.

Recenze od partnerských společností.

100mega

Značku PrintLine jsme do našeho sortimentu zařadili v roce 2011. Od té doby je PrintLine díky své šířce sortimentu, rychlému dodání a kvalitě stabilně prodávaná značka. Oceňujeme centrální sklad v Brně, který velmi pružně dodá zboží v případě nutnosti i tentýž den. 

Petr Špičák

Product Manager

100mega distribution

-----------------------------------------------------

T.S. Bohemia

Spotřební materiál PrintLine prodáváme již mnoho let. Ročně jej zakoupí tisíce spokojených zákazníků, kteří se díky skvělému poměru ceny a kvality rádi vracejí. Jsme spokojeni s šířkou sortimentu, která velmi rychle reaguje na potřeby našich zákazníků a je velmi často krok před konkurencí. Značku PrintLine rádi doporučujeme jak firemním, tak i koncovým zákazníkům.

Jan Pospíšil

Product Manager

T.S. Bohemia

---------------------------------------------------

Softcom

Značku PrintLine si oblíbili nejen naši zákazníci, ale i obchodníci. Zboží, které je kvalitní a kryje se velkým množstvím záruk se prodává téměř samo, což u spotřebního materiálu platí dvojnásob. Jako velmi užitečnou hodnotíme zákaznickou linku PrintLine, která nejednou pomohla našim zákazníkům. 

Ondřej Šebek

Product Manager

Softcom


 

 

 


Balení multipack

        _PRINTLINE_Multipack_kompatibilni_s_Canon_CLI-521_CMYBK___PGI-520BK_cip.jpg

Do sortimentu jsme zařadili několik typů intoustu v tzv. Multipacku, což je zvýhodněné balení celé sady cartridge. Jedná se o nejpopulárnější modely inkoustu jako je například: HP 364XL CMYK, Epson T0715 CMYK, Canon CLI-521CMYK + PGI-520, ...